Depo Taşıma

Depo Taşıma, Depo Nakliye, Depo Taşımacılığı

Depo Taşıma

Depo denildiğin de belirli bir zaman dilimine kadar insanların ilk aklına gelen şey evlerinde veya iş yerlerinde kullanılmayan araç gereçlerinin bir tarafa tıkılıp kalmasından ibaretti. Her sektörün teknolojiyle ve bilimle geliştiği gibi kullandığımız kelimelerde bir anlamda hayatımızda anlam bulmaya başladığını hiç birimiz inkar edemeyiz.

Artık hayatımızda profesyonellik tam anlamıyla yer etmiş durumda. Depo evlerimizde hala kullanılmayan eşyalarımızın saklanacağı yer olarak görülse de şirketler bazında üretim ortamına ve tüketim merkezlerine dağıtımına kadar hatta  elimize ulaşıncaya kadar güvenli ve sağlıklı kalmasında rol oynayan  faaliyetler dizisinde stratejik duruma sahip noktadadır.

Depo taşımacılığı bunun için ayrı bir öneme sahiptir. Yurt içinde depo taşımacılığı birçok nakliye hizmetlerine göre çok fazla taşıma talebi olmamasıyla birlikte depo taşımacılığını yapan az sayıda firma bulunmaktadır. Sektör anlamında faaliyet alanı bir hayli geniş olmakla birlikte örnek verecek olursak. Kurumsal anlamda fabrika taşımacılığı, hastane taşımacılığı, banka taşımacılığı gibi örneklerle sıralayabiliriz. Bunun yanı sıra mağaza taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı daha çok şahıs içeren hizmetlerde verilmektedir.

Birbirinden farklı sektörlere hitap edilmesinden dolayı fiyat aralığını hesaplama durumu değişkenlik gösterebilir. İş yerinize veya fabrikanıza göndereceğimiz ekspertiz elemanı tarafından taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın kaplayacağı alan size önereceğimiz koruma yöntemlerinin tercihi ve eleman sayısına göre fiyatlandırılır. Kullanmakta olduğumuz ekipmanında fiyat konusunda etkisi olacaktır.

Depo Nakliyat, Depo Nakliyesi, Depo Taşımacılığı adına ne derseniz deyin bizim için işten çok bir görev anlam ifade eder.

EMSA Piyano Taşıma Olarak tecrübemiz ve  referanslarımızı göz önünde bulundurduğunuzda deponuzun taşınmasını dert olarak değil sadece ufak bir değişiklik ve yeni bir başlangıç olarak göreceğinizden emin olabilirsiniz.

ÇEŞİTLER
HIZLI İLETİŞİM FORMU
* Alanların doldurulması zorunludur.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
iletişim