Kasa Taşıma

Kasa Taşıma, Para Kasası Nakliyesi, Para Kasası Taşıma - Emsa Piyano Taşıma

Kasa Taşıma

Taşımacılık sektörü günümüzde artık bir hayli yaygınlaşmış olup, hayatımızın her alanında da bizlere fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de kasa taşımacılığıdır. Kasa taşımacılığı dikkat, özveri ve hassasiyet gerektiren iş koludur.
Kasa taşıma İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirler de kasa taşıma şirketleri veya kasa taşıma firmaları tarafından uygulanmaktadır.

Şahıs veya ticari faaliyet yürüten insanların paralarını güvenle sakladıkları para kasalarının boyutları ve ağırlıklarından dolayı herhangi bir yer değiştirme veya taşınma esnasında profesyonel yardım almaları gerekmektedir. Özellikle ticari faaliyet yürüten firmaların para kasalarının ağırlıkları 450 ile 1250 kg arasında değişmektedir. Para kasalarının taşınma esnasında öncelikle kendi güvenliğiniz esas alınarak hareket edilmelidir. İnsan gücünün yanı sıra bu iş için hazırlanmış taşıma gereçleri kullanılmalıdır. Bu davranış hem bu işlemi gerçekleştiren insanın zarar görmemesini hem de para kasanızın zarar görmeden. Güvenli bir şekilde taşınmasında risk almayacağınız anlamına gelir.

Kasa Nakliyesi

EMSA Piyano Taşıma Olarak bu sektörde uzman ekibimizle gerekli tüm ekipman ve tecrübeye sahip şekilde müşteri memnuniyetini, güvenilirliği kendimize ilke edinmiş  bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Yüksek teknolojiye sahip kasa taşıma aracı, kasa taşıma aparatı, kasa taşıma çantası gibi malzemeler kullanarak taşınacak olan ürününüzün nakliye esnasında çizilme, kırılma  gibi zarar görme durumlarını yüzde yüz olarak ortadan kaldırmış oluyoruz.

Para kasası taşımacılığı yükün ağırlığından dolayı nakliye aracına sevki sırasında çalışma alanı müsait ise para kasanız asansörlü vinç sistemi kullanılarak nakliye aracına ulaştırılır. Çalışma alanı buna uygun olmayan yerlerde ise para kasanız halatlar ve kızak yardımıyla nakliye aracına yüklenir.

Nakliye aracına yüklenen para kasalarınız taşınmasını istediğiniz bölgeye güvenle ulaştırılır ve aynı şekilde istediğiniz herhangi bir yere tekrar yerleştirilir.

HIZLI İLETİŞİM FORMU
* Alanların doldurulması zorunludur.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
iletişim