Tıbbi Cihaz Taşıma

Tıbbi Cihaz Taşıma, Tıbbi Cihaz Taşımacılığı, Tıbbi Cihaz Nakliyesi - Emsa Piyano Taşıma

Tıbbi Cihaz Taşıma

Firmamızın sağlık koşullarını taşıyan her türlü taşıma işine titizlik ve farklı özen göstererek eşya taşımacılığı yapmaktadır. Hastanenin taşınma sırasında ekip şefi personelleri ve taşınacak eşyaların koordinasyonunu sağlar ve kusursuz bir taşımacılık hizmeti gerçekleştirir. Firmamızda çalışan tüm personelimiz alanında son derece uzman kalifiye personellerden oluşmaktadır. Araçlarımız ise her türlü kırılma ve zarar görme tehlikesine karşı güvenli kapalı çelik kasa nakliye araçlarıdır.

Tıbbi cihazlar hastanelerde, poliklinikler ve seyrekte olsa evlerde hasta bakımında kullanılan hassas ve oldukça pahalı cihazlardır. Tıbbi cihazlar taşınırken oldukça dikkatli olunmalı gövde aksanı ve elektronik kısımlarına hiçbir şekilde zarar verilmemelidir.

Tıbbi ve medikal cihazlar oldukça büyük ve ağır cihazlar olduğu için tek parça halinde taşınmaya da bilirler. Emsa nakliyat olarak cihazlarınızın demontaj ve montaj edilmesi konusunda profesyonel tecrübe sahibi çalışanlarımız sayesinde kullanılan ekipmanlarla birlikte cihazlarınız hiçbir zarar görmeden kolaylıkla taşınmaktadır.

Tıbbi cihazlar sevkiyat esnasında bu cihazlar için özel olarak hazırlanmış araçlarımız sayesinde sadece taşınırken değil ulaştırma esnasında da güvendedirler. Tüm tıbbi cihazlar özel olarak ambalajlanır ve bu sayede çizilme, kırılma gibi zarar görme durumları tamamen ortadan kaldırılır.

Emsa nakliyat farklı taşınma işlemleri sırasında müşterilerine verdiği kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlık sektöründe de gerçekleştirmeye devam etmektedir. Tıbbi cihazlarınız  gereken tüm özveri ile taşınmasını istediğiniz yerlerine ulaşacaktır.  

HIZLI İLETİŞİM FORMU
* Alanların doldurulması zorunludur.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
iletişim